MOKSLASplius.lt

Naudojimosi mokslasplius.lt portalu taisyklės ir privatumo politika

Bendros nuostatos

mokslasplius.lt yra nemokamas mokslo žinių sklaidos portalas, kuriame savo komentarus ar kitą aktualią informaciją gali patalpinti bet kuris to panorėjęs lankytojas, laikydamasis šiose taisyklėse nurodytų reikalavimų. Prisijungimas prie prie portalo laikomas patvirtinimu, kad sutinkate su žemiau pateiktomis mokslasplius.lt naudojimo taisyklėmis.

Sąlygos

  • Draudžiama talpinti neetišką, melagingą bei Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią informaciją; .
  • Informacija turi būti talpinama tik jos turinį atitinkančiose portalo srityse.
  • Draudžiama žinutės ar komentaro tekstą rašyti DIDŽIOSIOMIS raidėmis ir talpinti jame beprasmes pasikartojančių simbolių sekas bei su tema nesusijusias nuorodas į kitas svetaines.
  • Savo prisijungimo slaptažodžius draudžiama perduoti tretiems asmenims.

Administracija pasilieka teisę šių taisyklių nesilaikančių lankytojų žinutes šalinti be įspėjimo; patiems taisyklių pažeidėjams gali būti apribota prieiga prie mokslasplius.lt portalo.

Atsakomybė

  • Svetainės kūrėjai negarantuoja,kad visa skelbiama informacija yra 100% tiksli bei neprisiima jokios atsakomybės už pasekmes, kilusias naudojantis mokslasplius.lt paslaugomis.
  • Administracija ir neatsako už komentaruose ir forumuose naudotojų publikuojamą informaciją bei jos tematiką.
  • mokslasplius.lt administracija turi lemiamą balsą visuose ginčuose su naudotojais.
  • mokslasplius.lt administracija pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti šias taisykles.

Privatumo politika

Svetainės registracijos formose gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., vardą, el. pašto adresą ir pan.), bet niekada neprašoma nurodyti slaptos asmeninės informacijos (pvz., slaptažodžių, banko ar GSM kortelių kodų ir pan.).
Lankytojų identifikavimui gali būti naudojami "slapukai" ("cookies") ir IP adresai. Ši informacija naudojama tik lankomumo statistikos įvertinimui. Informacija apie konkrečius lankytojus gali būti perduota tretiems asmenims tik kai tai įpareigoja Lietuvos Respublikos įstatymai.

spausdinti